محمدرضا پورمحمدی در نشست شهرداران استان، با بیان اینکه عامل انسانی و دخل و تصرف در اکوسیستم طبیعی یکی از عوامل اصلی خسارات ویرانگر حوادث اخیر بوده است، اظهار کرد: این خسارات نتیجه غفلت‌هایی است که در خصوص ساخت‌وسازهای غیرمجاز و تصرف حریم و بستر رودخانه‌ها و مسیل‌ها اتفاق افتاده و امروز نباید چنین غفلت‌هایی صورت گیرد.
۲۷ فروردین ۱۳۹۸
بازدید: 26
با اعلام هشدارهای سازمان هواشناسی و مدیریت بحران، برای پیشگیری سریع و عکس العمل به موقع در مقابله با خطرات احتمالی، نیروهای آتش نشانی و خدمات شهری شهرداری خسروشاه در آماده باش 24 ساعته بسر می برند.
۱۶ فروردین ۱۳۹۸
بازدید: 33
همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی مسئولین بخش خسروشاه با تنی چند از خانواده معظم شهدا و ایثارگران دیدار کردند. در این دیدار که مهندس کریمیان و اعضای شورای اسلامی خسروشاه حضور داشتند به پای صحبت های خانواده شهدا نشستند.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷
بازدید: 81
جلسه ای با حضور مهندس کریمیان شهردار خسروشاه در دفتر شورای اسلامی شهر خسروشاه جهت هماهنگی و آغاز فعالیت های برنامه ریزی شده ی سال جاری
۹ بهمن ۱۳۹۷
بازدید: 69
تجلیل ازفریبا ارفعی خسروشاهی مسئول سلامت مسافران نوروزی خسروشاه در ایام نوروز توسط مدیرکل هلال احمر سعید کنعانی ودکتر فرزاد کریمیان طهرانی،محمد بابازاده وحراست کل استان اقای ظهیری
۹ بهمن ۱۳۹۷
بازدید: 70
تخریب ملک قدیمی وراث مساحی توسط شهرداری خسروشاه
۹ بهمن ۱۳۹۷
بازدید: 58

مهندس رسول کریمیان، در شهر خسروشاه و در یک خانواده متدین و خوشنام دیده به جهان گشود؛ پدرش از آتش نشانان تبریز بود. 

وی تمام مقاطع تحصیلی خود را در شهر خسروشاه به پایان رسانید و در سال 1380 از رشته عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز فارغ التحصیل گردید و هم اکنون دانشجوی کارشناس ارشد عمران-ژئوتکنیک می باشد. 

ایشان از سال 1380 تا 1383 عضو هیات مدیره یکی از شرکتهای معتبر عمرانی بوده و از سال 1382 تا 1383 عضو کمیسیون عمرانی شورای اسلامی شهر خسروشاه شدند؛ او در سال 1383 بعنوان مامور فنی کار خود را در شهرداری خسروشاه آغاز کردند. 

مهندس کریمیان از سال 1385 تا 1388 بعنوان ناظر پروژه های عمرانی شهرداری خسروشاه انتخاب گردید که از مهمترین آنها میتوان به پارک بزرگ شیخ سالار، ساختمان شهرداری، تعریض خیابان شهید باکری، احداث کانالهای دینگو و یاش چای و.... اشاره کرد. 

ایشان بدلیل سوابق علمی و نیز سوابق ممتد اجرایی از سال 1388تا مرداد 1396 بعنوان معاون فنی عمرانی و شهرسازی شهرداری خسروشاه انتخاب گردیدند و در طول این مدت همکاریهای چشمگیر و صمیمانه با خیرین منطقه خصوصا در احداث پروژه های مهم اعم از مسجد الغدیر، مدرسه حاج اکبر شعوری، استخر جلالی، ساختمان در حال احداث پلی کلینیک شمس الدین، حوزه علمیه خواهران خسروشاه و.... داشته اند.

عضویت در کمیسیونهای مختلف شهرداری خسروشاه ، دبیر کمیسیون ماده 100، کمیسیون تحویل معاملات متوسط، هیات سرمایه گذاری شهرداری خسروشاه ، عضو کارگروه اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و عضویت هیات ارزیابی از جمله فعالیتهایی است که در طول خدمت وی به چشم می خورد. 

۷ مهر ۱۳۹۶
بازدید: 410