محمدرضا پورمحمدی در نشست شهرداران استان، با بیان اینکه عامل انسانی و دخل و تصرف در اکوسیستم طبیعی یکی از عوامل اصلی خسارات ویرانگر حوادث اخیر بوده است، اظهار کرد: این خسارات نتیجه غفلت‌هایی است که در خصوص ساخت‌وسازهای غیرمجاز و تصرف حریم و بستر رودخانه‌ها و مسیل‌ها اتفاق افتاده و امروز نباید چنین غفلت‌هایی صورت گیرد.
۲۷ فروردین ۱۳۹۸
بازدید: 25
با اعلام هشدارهای سازمان هواشناسی و مدیریت بحران، برای پیشگیری سریع و عکس العمل به موقع در مقابله با خطرات احتمالی، نیروهای آتش نشانی و خدمات شهری شهرداری خسروشاه در آماده باش 24 ساعته بسر می برند.
۱۶ فروردین ۱۳۹۸
بازدید: 39
ستاد استقبال از بهار شهرداری خسروشاه با همکاری اداره راه و شهرسازی تبریز اقدامات لازم برای آماده سازی شهر در آستانه سال نو را دنبال می کنند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
بازدید: 40
مهندس نیاپاک مدیر عامل نیروگاه حرارتی تبریز صبح دوشنبه با حضور د شهرداری خسروشاه از مهندس کریمیان شهردار خسروشاه تقدیر کرد.

نیاپاک دلیل این تقدیر را تعامل و همکاری سازنده این مجموعه با نیروگاه حرارتی تبریز عنوان نمود.

گفتنی است کریمیان شهردار خسروشاه در ابتدای تصدی این مسئولیت، یکی از برنامه های اساسی خود را تعامل اثربخش با سایر نهادها و سازمان ها دانسته بود
۸ اسفند ۱۳۹۷
بازدید: 35
به گزارش خبرنگار اخبار خسروشاه کریمیان شهردار خسروشاه گفت:
 
بودجه سال ۹۷ به صورت صد در صدی محقق شده است.
 
کریمیان در خصوص تحقق بودجه سال ۹۷ شهرداری خسروشاه گفت: ۶۰ درصد بودجه مربوط به هزینه های جاری و ۴۰ درصد مربوط به هزینه های عمرانی است که تا پایان سال به طور صد در صدی محقق خواهد شد.
 
همچنین وی از افزایش میزان بودجه عمرانی نسبت به هزینه های جاری در لایحه بودجه سال ۹۸ خبر داد.
۴ اسفند ۱۳۹۷
بازدید: 44
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدی گرانقدر خسروشاه صبح امروز پنجشنبه 18 بهمن ماه با حضور مسئولین و اهالی برگزار شد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۷
بازدید: 56
حضور شهردار خسروشاه در جلسه شورای آموزش و پروش خسروشاه به ریاست بخشدار در خصوص سیستم آموزشی و مسائل مربوط به دانش آموزان
۹ بهمن ۱۳۹۷
بازدید: 36
به اطلاع کلیه مردم شریف ، فهیم و بزرگوار شهر تاریخی ، فرهنگی و مذهبی خسروشاه میرساند دفتر شورای اسلامی شهر خسروشاه از مورخه 18/06/1396 مقارن با عید سعید غدیر خم به محل جدید خود واقع در خسروشاه،فلکه شهرداری،مجتمع تجاری و خدماتی کاووس، طبقه دوم انتقال می یابد
۱۳ مرداد ۱۳۹۶
بازدید: 196