ستاد استقبال از بهار شهرداری خسروشاه با همکاری اداره راه و شهرسازی تبریز اقدامات لازم برای آماده سازی شهر در آستانه سال نو را دنبال می کنند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
بازدید: 39
مهندس نیاپاک مدیر عامل نیروگاه حرارتی تبریز صبح دوشنبه با حضور د شهرداری خسروشاه از مهندس کریمیان شهردار خسروشاه تقدیر کرد.

نیاپاک دلیل این تقدیر را تعامل و همکاری سازنده این مجموعه با نیروگاه حرارتی تبریز عنوان نمود.

گفتنی است کریمیان شهردار خسروشاه در ابتدای تصدی این مسئولیت، یکی از برنامه های اساسی خود را تعامل اثربخش با سایر نهادها و سازمان ها دانسته بود.
 
۸ اسفند ۱۳۹۷
بازدید: 50
ه گزارش خبرنگار اخبار خسروشاه، کریمیان شهردار خسروشاه از اصلاح خطوط تاکسی رانی و حمل و نقل مسافر از مبدا خسروشاه به تبریز و بالعکس تا 3 ماه آینده خبر داد.
بنا به گفته کریمیان سیستم تاکسی رانی و حمل و نقل مسافر از خسروشاه به تبریز وبالعکس تا ۳ ماه آینده اصلاح و برای خدمت رسانی در خدمت همشهریان خواهند بود.
کریمیان افزود در این طرح که کارهای اداری و فنی آن در حال انجام است، تعدادی تاکسی ویژه خسروشاه و اختصاصی خط تبریز به صورت دائمی ارائه خدمات خواهند داد.
 
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
بازدید: 65
مراسم تجلیل از مقام آوران کشوری و جهانی  UCMAS مدرسه انوار خسروشاه به مدیریت آقای ارفعی با حضور مهندس کریمیان شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین در سالن فرهنگسرای خسروشاه برگزار شد.
۴ بهمن ۱۳۹۷
بازدید: 53
شورای اسلامی شهر در اداره ثبت احوال خسروشاه و بررسی فعالیتهای جاری  و تبادل نظر در خصوص پیگیری برای رفع مشکلات از جمله ساختمان اداره
۱۸ مهر ۱۳۹۶
بازدید: 178
تبادل نظر با خانم موسویلر خبرنگار پرافتخار خسروشاه برای بررسی و رونق بخشی رسانه در حوزه اطلاع رسانی در دفتر شورای اسلامی شهر خسروشاه
۱۸ مهر ۱۳۹۶
بازدید: 180
  جلسه هماهنگی ارگانها با حضور مدیران ادارات و شورای شهر و شهردار  خسروشاه برای هفته دفاع مقدس در محل دفتر امام جمعه خسروشاه
۱ مهر ۱۳۹۶
بازدید: 159
مراسم شروع سال تحصیلی 96_97 (زنگ بازگشایی مدارس )با حضور دکتر شهرتی فر فرماندار محترم شهرستان تبریز و مسئولین محترم بخش و شورای شهر خسروشاه در یکی از مدارس خسروشاه
۱ مهر ۱۳۹۶
بازدید: 154